| Ölçüm | 0-500 Vac - 40-100 Hz |
| Aşırı-Düşük Gerilim Ayarı | 300-370 V 390-460 V |
| Asimetri Ayarı | %5-%20 |
| Röle Çıkışı | 1 |
| Faz Sıra Kontrolü | var |
| Çalışma Sıcaklığı | -5 C....+50 C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 C....+70 C |
| Besleme Gerilimi | 230 Vac |
| Ölçüler | 72x72x80 mm |
| Koli | 10 |