PFR-3
Reaktif Güç Kontrol Rölesi ,
EKONOMİK - 3 kademeli
Küçük ve Dengeli İşletmeler için
Tek Faz Kontrollu
| Uygulama Alanları | A.G. |
| SVC ile çalısma | yok |
| Kademe Sayısı | 3 |
| Baglantı | 1 Faz, 1 Akım |
| Akım Trafosu Oranı | yok |
| Gerilim Trafosu Oranı | yok |
| Gerilim Faz Nötr | 25-300V oc +-0.5% |
| Gerilim Faz Faz | yok |
| Akım | 50mA-6A +-0.5% |
| Cos ve PF | [+-0.000]-[+-1.000] |
| Aktif Güç | +-1% |
| Reaktif Güç | +-2% |
| Görünür Güç | yok |
| Aktif Enerji | yok |
| Reaktif Enerji | yok |
| THD V ve THD I | yok |
| Harmonik | yok |
| Sıcaklık Ölçümü | yok |
| Fan ve Alarm Rölesi | yok |
| Jenerator için Cos | yok |
| İşletme Tipi | Dengeli Yüklü İşletmeler |
| Şönt Reaktör | yok |
| Monofaze Kondansatör | yok |
| Trifaze Kondansatör | var |
| Eşit yaşlandirma | yok |
| Şifre Koruması | yok |
| Haberleşme | yok |
| Kademe Öğrenme | Otomatik |
| Besleme Gerilimi | 230V ac;50/60Hz; <10 VA |
| Ekran Tipi | yok |
| Aşırı Gerilim | yok |
| Düşük Gerilim | yok |
| Aşırı Sıcaklık | yok |
| Aşırı Harmonik | yok |
| Kademe Koruma Fonkiyonu | yok |
| Min Cevap Süresi | 1 sn |
| Çalışma Sıcaklığı | -5C....+50C |
| Depolama Sıcaklığı | -20C....+70C |
| Ölçüler | 144x144x37mm |
| Adet Koli | 5 |