VARkombi-18-PC-TFT-OG
Reaktif Güç Kontrol Rölesi,
18 Kademeli
OG Kompanzasyonu için
Üç Faz Kontrollu
| Uygulama Alanları | O.G. |
| SVC ile çalısma | yok |
| Kademe Sayısı | 18 |
| Baglantı | 3 Faz, 3 Akım |
| Akım Trafosu Oranı | var |
| Gerilim Trafosu Oranı | var |
| Gerilim Faz Nötr | 1-300V oc +-0.5% |
| Gerilim Faz Faz | 2-600V oc +-0.5% |
| Akım | 10mA-6A +-0.5% |
| Cos ve PF | [+-0.000]-[+-1.000] |
| Aktif Güç | +-1% |
| Reaktif Güç | +-2% |
| Görünür Güç | var |
| Aktif Enerji | var |
| Reaktif Enerji | var |
| THD V ve THD I | var |
| Harmonik | var |
| Sıcaklık Ölçümü | var |
| Fan ve Alarm Rölesi | var |
| Jenerator için Cos | yok |
| İşletme Tipi | Orta Gerilimden Ölçü Alan Dengesiz Yüklü İşletmeler |
| Şönt Reaktör | var |
| Monofaze Kondansatör | var |
| Trifaze Kondansatör | var |
| Eşit yaşlandirma | var |
| Şifre Koruması | var |
| Haberleşme | var |
| Kademe Öğrenme | Otomatik |
| Besleme Gerilimi | 230V ac;50/60Hz; <10 VA |
| Ekran Tipi | 3.2 inc Renkli TFT Ekran |
| Aşırı Gerilim | var |
| Düşük Gerilim | var |
| Aşırı Sıcaklık | var |
| Aşırı Harmonik | var |
| Kademe Koruma Fonkiyonu | var |
| Min Cevap Süresi | 40 msn - Hızlı Modda |
| Çalışma Sıcaklığı | -5C....+50C |
| Depolama Sıcaklığı | -20C....+70C |
| Ölçüler | 144x144x37mm |
| Adet Koli | 5 |