PFR-1
Reaktif Güç Kontrol Rölesi ,
EKONOMİK - 1 kademeli
Tek bir yükü kompanze etmek için
Tek Faz Kontrollu
| Operating type | A.G. |
| with SVC | yok |
| Number of steps | 1 |
| Connection | 1 Faz, 1 Akım |
| Current transformer ratio | yok |
| Voltage transformer ratio | yok |
| Voltage (phase-neutral) | 25-300V oc +-0.5% |
| Voltage( phase-phase) | yok |
| Current | 50mA-6A +-0.5% |
| Cosφ & Pf | [+-0.000]-[+-1.000] |
| Active Power | +-1% |
| Reactive Power | +-2% |
| Apparent Power | yok |
| Active Energy | yok |
| Reactive Energy | yok |
| THD V & THD I | yok |
| Harmonic | yok |
| Temperature Measurement | yok |
| Fan and Alarm relay | yok |
| Cosφ 2 for generator | yok |
| Shunt reactor | yok |
| Single phase capacitor | yok |
| Three phase capacitor | var |
| Equal aging | yok |
| Password protection | yok |
| RS485 - MODBUS RTU | yok |
| Step learning | Otomatik |
| Supply voltage | 230V ac;50/60Hz; <10 VA |
| Display | yok |
| Over Voltage | yok |
| Under Voltage | yok |
| Over temperature | yok |
| Over Harmonic | yok |
| Step protection | yok |
| Min response time | 1 sn |
| Ambient temperature | -5C....+50C |
| Storage temperature | -20C....+70C |
| Dimensions | 144x144x37mm |
| Quantity in 1 box | 5 |