VARko-12-TFT
Reaktif Güç Kontrol Rölesi ,
EKONOMİK - 12 kademeli
AG Kompanzasyonu ve
Dengesiz Yüklü İşletmeler için
SVC uyumlu
Üç Faz Kontrollu
| Operating type | A.G.-SVC |
| with SVC | uyumlu |
| Number of steps | 12 |
| Connection | 3 Faz, 3 Akım |
| Current transformer ratio | var |
| Voltage transformer ratio | yok |
| Voltage (phase-neutral) | 1-300V oc +-0.5% |
| Voltage( phase-phase) | 2-600V oc +-0.5% |
| Current | 10mA-6A +-0.5% |
| Cosφ & Pf | [+-0.000]-[+-1.000] |
| Active Power | +-1% |
| Reactive Power | +-2% |
| Apparent Power | var |
| Active Energy | var |
| Reactive Energy | var |
| THD V & THD I | var |
| Harmonic | var |
| Temperature Measurement | yok |
| Fan and Alarm relay | yok |
| Cosφ 2 for generator | yok |
| Shunt reactor | yok |
| Single phase capacitor | var |
| Three phase capacitor | var |
| Equal aging | var |
| Password protection | var |
| RS485 - MODBUS RTU | yok |
| Step learning | Otomatik |
| Supply voltage | 230V ac;50/60Hz; <10 VA |
| Display | 2.4 inc Renkli TFT Ekran |
| Over Voltage | yok |
| Under Voltage | yok |
| Over temperature | yok |
| Over Harmonic | yok |
| Step protection | yok |
| Min response time | 40 msn - Hızlı Modda |
| Ambient temperature | -5C....+50C |
| Storage temperature | -20C....+70C |
| Dimensions | 144x144x37mm |
| Quantity in 1 box | 5 |