| 3 phase 3P&4W Connection | No |
| 1 phase 1P&2W connection | Ok |
| Voltage | Ok |
| Current(A) | Ok |
| Frequency | Ok |
| True RMS | Ok |
| Phase sequnce control | No |
| Phase failure | Ok |
| Over Voltage Protection | 235-275 V |
| Under Voltage Protection | 180-225 V |
| Voltage Unbalance Protection | No |
| Over Current Protection | Ok |
| Under Current Protection | Ok |
| Current unbalance protection | No |
| Over/Under Frequency protection | 40-70 Hz |
| Error locking (LATCH) function | Ok |
| Current transformer ratio | Ok |
| 2-100A | No |
| Relay output | 1 adet |
| Ambient temperature | -5 C....+50 C |
| Storage temperature | -20 C....+70 C |
| Supply voltage | 230 Vac<3VA |
| Dimensions | 72x72x80mm |
| Quantity in 1 box | 10 |