| Phase Failure | Ok |
| Phase Sequnce Control | No |
| Over Voltage Protection | 225V / 275V |
| Under Voltage Protection | 165V / 215V |
| ON delay(T_Delay) | 0,1sec / 20sec |
| OFF delay (T_Reset) | 0,1sec / 20sec |
| Neutral Failure Detection | No |
| System Voltage | 220V AC1~(50/60Hz) Umax=(1,30)xUn Umin=(0,70)xUn |
| Contact |
|
| Ambient Temperature | -20C .... + 60C |
| Dimensions |
|
| Connection |
|
| Quantity in 1 box | 26 |
| Working Mode | OFF Delay |